Trainingsschema

Trainingsschema

Publicatie trainingsschema 2022-2023

 

Beste trainers, leiders en spelers,

Hierbij het trainingsschema voor het seizoen 2022-2023. Dit schema is met de grootste zorgvuldigheid samengesteld waarbij zoveel mogelijk rekening is gehouden met de wensen van alle teams. Gezien het aantal teams, de beschikbaarheid van de trainers (veelal werkende ouders) is het helaas niet altijd mogelijk om aan alle wensen te voldoen.

 

Veel voetbalplezier komend seizoen.

PDF_logo1.png  Trainingsschema C.V.V. Redichem

                 

geüpdatet: 28-08-2022 21:30

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Redichem JO7-1 14.30 - 15.30 Ton van de Bovenkamp
  • veld 2
  • -
Redichem JO7-2 14.30 - 15.30 Ton van de Bovenkamp
  • veld 2
  • -
Redichem JO9-1 14.30 - 15.30 Harry Kerkhof
  • veld 2
  • -
Redichem JO7-3JM 15.30 - 16.30 Ton van de Bovenkamp
  • veld 2
  • -
Redichem JO8-2JM 15.30 - 16.30 Jan Roseboom
  • veld 2
  • -
Redichem Kabouters 15.30 - 16.30 Harry Kerkhof, Ton van de Bovenkamp
  • veld 2
  • -
Redichem JO8-1 17.00 - 18.00 Jacco Jansen
  • veld 12
  • -
Redichem JO17-1 17.00 - 18.15 Richard van den Brink, Tjalling Hielkema, Roald Hulshof
  • 5B
  • -
Redichem JO10-1 18.15 - 19.15 Roeland Vermeulen, Levi Verstegen
  • veld 12
  • -
Redichem JO10-2JM 18.15 - 19.15 Roeland Vermeulen, Levi Verstegen
  • -
Redichem JO11-1 18.15 - 19.15 Dion Gros, Yorick Groenewoud
  • 7A
  • -
Redichem JO11-2JM 18.15 - 19.15 Leon Koenders
  • 7B
  • -
Redichem JO13-1 18.15 - 19.15 Peter van Ballegoijen, Eelco de Jong
  • 5B
  • -
Redichem JO14-1 19.15 - 20.30
  • 7B
  • -
Redichem JO16-2 19.15 - 20.30 Vincent Heiwegen
  • 5A
  • -
Redichem MO17-1 19.15 - 20.30 Robin Onink, Herman de Beukelaer
  • 5B
  • -
Redichem JO16-1 20.30 - 21.45 Frank Bosscha, Niels Speldenbrink
  • 5B
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Redichem MO13-1 18.15 - 19.15 Erwin Hendriksen, Alexander van Horssen
  • 7B
  • -
Redichem JO12-1 19.15 - 20.15 Rob Temmink, Ronald Spies
  • veld 12
  • -
Redichem JO12-2 19.15 - 20.15 Jochem Tielen
  • veld 11
  • -
Redichem MO20-1 19.15 - 20.30 Han v.d. Born, Sander Gerrits, Erwin Koop
  • 7A
  • -
Redichem 2 19.15 - 20.45 Erik van Ernst
  • 7B
  • 3
  • -
Redichem 35+1 20.30 - 22.00
  • 8B
  • -
Redichem 3 20.30 - 22.00
  • 8B
  • -
Redichem 5 20.30 - 22.00 Rene Buddingh
  • 7A
  • -
Redichem 45+1 20.45 - 22.00
  • veld 12
  • -
Redichem JO19-1 20.45 - 22.00 Michel Bosveld
  • 5B
  • -
Redichem 1 20.45 - 22.15 Maarten Kerkhof, Jeroen van Houten
  • 5A
  • 4
  • -
Redichem VR1 20.45 - 22.15 Willem Smink, Walter Gerrits
  • 7B
  • -
Redichem 4 21.00 - 22.15
  • 8A
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Redichem JO8-1 17.00 - 18.00 Jacco Jansen
  • 5A
  • -
Redichem JO8-2JM 17.00 - 18.00 Ton van de Bovenkamp
  • 5B
  • -
Redichem JO9-1 17.00 - 18.00 Bob Mantel
  • 5C
  • -
Redichem JO11-1 18.00 - 19.15 Dion Gros, Yorick Groenewoud
  • 5B
  • -
Redichem JO11-2JM 18.00 - 19.15 Leon Koenders
  • 5B
  • -
Redichem JO12-1 18.00 - 19.15 Rob Temmink, Ronald Spies
  • 5C
  • -
Redichem JO12-2 18.00 - 19.15 Jochem Tielen
  • 5C
  • -
Redichem JO10-1 18.15 - 19.15 Roeland Vermeulen, Levi Verstegen
  • 5A
  • -
Redichem JO10-2JM 18.15 - 19.15 Roeland Vermeulen, Levi Verstegen
  • -
Redichem JO13-1 19.00 - 20.15 Peter van Ballegoijen, Eelco de Jong
  • veld 10
  • -
Redichem JO16-1 19.00 - 20.15 Frank Bosscha, Niels Speldenbrink
  • 8A
  • -
Redichem JO14-1 19.15 - 20.15
  • 5C
  • -
Redichem JO16-2 19.15 - 20.30 Vincent Heiwegen
  • veld 11
  • -
Redichem JO17-1 19.15 - 20.30 Richard van den Brink, Tjalling Hielkema, Roald Hulshof
  • 7B
  • -
Redichem MO17-1 19.15 - 20.30 Robin Onink, Herman de Beukelaer
  • 7A
  • -
Redichem 2 19.15 - 20.45 Erik van Ernst
  • 5B
  • 3
  • -
Redichem JO19-1 19.30 - 20.45 Michel Bosveld
  • 8B
  • -
Redichem 1 20.15 - 21.45 Maarten Kerkhof, Jeroen van Houten
  • 8A
  • 4
  • -
Redichem 5 20.30 - 22.00 Rene Buddingh
  • 5A
  • -
Redichem 4 20.45 - 22.00
  • 5B
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Redichem MO13-1 18.15 - 19.15 Erwin Hendriksen, Alexander van Horssen
  • 5B
  • -
Redichem MO20-1 19.15 - 20.30 Han v.d. Born, Sander Gerrits, Erwin Koop
  • 5B
  • -
Redichem VR1 20.30 - 22.00 Willem Smink, Walter Gerrits
  • 5B
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!